Navigace k BVV

Příjezd od Prahy
Sjeďte z dálnice D1 na exitu 190, směr Výstaviště. Pokračujte rovně, za Pisáreckým tunelem sjeďte druhým výjezdem vpravo. Přijedete k bráně číslo 8, tu ale nemůžete použít pro vjezd, takže odbočte vpravo a následně opět vpravo. Za chvíli přijedete na světelnou křižovatku, zde odbočíte vpravo a jste u brány číslo 9.

Příjezd od Kuřimi, resp. od Svitav
Sjeďte ze silnice R43 na exitu 2, směr Praha, Bratislava. Po nějaké době přijedete ke kruhovému objezdu, zde odbočte vpravo, opět směr Praha. Pokračujte směr Praha, dokud neprojedete kolem silniční estakády, poté se držte vlevo ve směru „Výstaviště BVV“. Jakmile se začne silnice stáčet doleva, ihned odbočte vlevo (první světelná křižovatka) a jste u brány číslo 9.

Příjezd od Vyškova
Sjeďte z dálnice D1 na exitu 190, dále stejně jako příjezd od Prahy.

Příjezd od Vídně
Pokračujte po silnici I/52 ve směru Svitavy. Na velké světelné křižovatce odbočíte vlevo, stále směr Svitavy. Dále pokračujte stále rovně, cestou minete po pravé straně velké nadzemní parkoviště. Pokračujte, a jakmile uvidíte dlouhý most přes silnici, držte se vpravo, na nejbližší světelné křižovatce odbočte vpravo a jste u brány číslo 9.

Příjezd od Bratislavy
Pokud přijedete po dálnice D2, sjeďte před Brnem na dálnici D1 ve směru na Prahu, pozor – odbočovací pruh asi 1 km před samotnou křižovatkou. Dále pokračujte k exitu 190, kde sjedete z dálnice, dále stejně jako příjezd od Prahy.
Pokud přijedete po okresních silnicích, napojíte se v Rajhradu na silnici I/52 a pokračujete jako ve směru od Vídně.

Příjezd vlakem
Pokud přijedete vlakem na hlavní nádraží v Brně, kupte si základní 15 ti minutovou jízdenku na MHD za 20 Kč (pro děti do 15 let za 10 Kč). Na zastávce Hlavní nádraží nastupte na tramvaj číslo 1 ve směru Bystrc, Ečerova (při východu z budovy nádraží směr doleva). Jeďte na zastávku „Výstaviště – vstup G2“ – pozor, zastávka je na znamení – zde vystoupíte, přejdete koleje a jste u vstupu G2.